KONST / Litografier / Färglitografi 13117072
nr 1311 7072
Mikael Frygelius
(1952-2001), Sverige
Färglitografi, Slussen. Signerad, numrerad 248/360. Motivet: 36x42cm
Mikael Frygelius, svensk målare född i Kristinehamn 1952, död i Stockholm 2001.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 2 mars 2020
kl 18:16:13
700 kr
Mikael Frygelius
Läs mer om Mikael Frygelius